Piękne, ekskluzywne tapety

Wraz z mężem byliśmy fanem ciekawych rozwiązań, jeżeli chodziło o meblowanie mieszkania. Co jakiś czas coś zmienialiśmy, bo twierdziliśmy, że wypada co jakiś czas dokonać małego remontu. Im dłużej siedzi się w domu o takim samym wystroju, tym zaczynamy się bardziej nudzić. Zmiany w dekoracjach zawsze wpływają dobrze na człowieka.

Tapeta jak luksusowe kafelki

ekskluzywne tapety WarszawaRaz w miesiącu wybieramy się do sklepu meblowego w stolicy, żeby zorientować się w różnych nowościach. Nie oznacza to, że od razu musimy decydować się na jakiś zakup. Po prostu lubimy popatrzeć i się inspirować na przyszłość. Jednak ostatnim razem, zobaczyliśmy ekskluzywne tapety Warszawa od których nie dało się odwrócić wzroku. Dosłownie, tapety wyglądały niesamowicie. Nigdy nie mieliśmy tapet w domu, a jedynie malowaliśmy na jakieś ciekawe wzory ściany, lub używaliśmy naklejek. Takie tapety z prawdziwego zdarzenia, wyglądały zupełnie jak takie drobne kafelki o małych kamieniach. Dodatkowo, dla lepszego wrażenia, były specjalne wgniecenia imitujące prawdziwe kamyczki. Szczerze mówiąc, nawet będąc blisko tej tapety można było się nabrać. Gdybyśmy od razu z góry nie wiedzieli, że jest to tapeta, to byśmy nie uwierzyli. Postanowiliśmy kupić kawałek na główną ścianę w naszym salonie, boki pozostawiając bez zmian. Idealnie pasował taki układ do naszych matowych ścian, żeby jedna na wprost czymś się wyróżniała. Obecnie łączenie materiałów czy to w ubiorze, czy w meblowaniu jest modne.

Gdy udało nam się położyć tapetę i po raz pierwszy przyszli do nas goście, od razu pochwalili nasze kafelki. Nie chcieli uwierzyć, że to tapeta, dopóki jej dokładnie nie zbadali dotykiem. Fascynacja takimi luksusowymi tapetami nie miała końca. Byliśmy tak zadowoleni, że udało nam się dostać coś tak pięknego.