Do salonu kupiłam nową lampę

Mieszkanie meblowałam sukcesywnie, ponieważ nie miałam wcale dużo pieniędzy a nie zamierzałam zaciągać kredytu. Wiedziałam, że z czasem mieszkanie umebluję kompletnie i wcale się tym nie martwiłam. Udało mi się już wiele potrzebnych rzeczy.

Klasyczna lampa w salonie

lampy klasyczneMiałam dość nietypowy gust w porównaniu ze swoimi znajomymi. Ich interesowały tylko nowoczesne rozwiązania a mi podobało się wszystko co klasyczne. W taki też sposób meblowałam swoje mieszkanie. W tym miesiącu postanowiłam pieniądze przeznaczyć na lampę do salonu i to był jedyny wydatek, na który się zdecydowałam. Pojechałam do sklepu z oświetleniem, gdzie wiedziałam, że dostępne mieli lampy klasyczne, które mnie interesowały. Nie zamierzałam kupować używanej lampy, gdyż wszystko w co inwestowałam było nowe. Miałam świadomość, że używana lampa kosztowała mniej, ale to jednak nie miało znaczenia dla mnie. W sklepie był ogromny wybór i dostępne były lampy w stylu klasycznym. Ceny były dość zróżnicowane i miałam w czym wybierać. Chciałam tańszą lampę, gdyż zależało mi na oszczędnościach i taką właśnie znalazłam. Była piękna i akurat sklep sprzedawał ją w promocji. Do domu ją zawiozłam sama, ale wzięłam taksówkę, bo autobusem to raczej nie dałabym rady. W domu skręciłam lampę i postawiłam ją tuż przy sofie. Prezentowała się idealnie i świetnie pasowała do reszty wyposażenia salonu. To był zdecydowanie udany zakup, z którego byłam zadowolona. Zapłaciłam też o wiele mniej niż zakładałam wcześniej.

Kiedy odwiedzili mnie znajomi w weekend to od razu zwrócili uwagę na moją nową lampę w salonie. Wszystkim się podobała i każdy uznał, że pasuje w tym miejscu. Za zaoszczędzone pieniądze kupiłam sobie piękny obrus na ławę w kolorze pistacjowym. Miałam już prawie wszystko.