Bezpieczne przesyłki dzięki kopertom bąbelkowym

Jeszcze w trakcie studiów nie wiedziałam, w jakim zawodzie mogłabym pracować. Wiele rzeczy mnie nudziło, dlatego postanowiłam iść za głosem swojego serca i zająć się czymś innym. Otworzyłam własny sklep internetowy z kosmetykami ekologicznymi, gdzie sprzedaję ręcznie robione mydła, ekologiczne szampony i farby do włosów na bazie henny.

Korzystam z kopert bąbelkowych

koperty bąbelkoweKonkurencja, jeśli chodzi o tę branżę, jest naprawdę spora. Zdaję sobie z tego sprawę, dlatego staram się jak najszybciej pakować zamówienia po to, żeby klienci mogli je otrzymać na czas. Muszą być również odpowiednio zapakowane, ponieważ jeśli coś uszkodzi się w transporcie, towar do mnie wróci, a klient napisze niepochlebną opinię w Internecie. To mogłoby odbić się na mojej sprzedaży. Dlatego każde zakupy w mojej firmie są pakowane w koperty bąbelkowe. Dzięki nim kosmetyki nie odbijają się w trakcie transportu. Oszczędzam też czas, ponieważ każda z nich posiada specjalny pasek klejący, dzięki czemu niezwykle szybko pakuje się do nich zamówione rzeczy. Wystarczy je umieścić w środku, oderwać folijkę od paska i wszystko jest gotowe. Atutem tego rozwiązania jest także to, że występują one w wielu rozmiarach. Dzięki temu, nawet jeśli zamówienie jest spore, nie muszę się obawiać, że nie znajdę formatu koperty, do którego zmieściłoby się wszystko. Zamawiam je w hurtowni, w dużych opakowaniach po to, żeby zawsze mieć pod ręką ich spory zapas. 

W mojej pracy liczy się czas, dlatego nie mogę ryzykować poprzez korzystanie z niesprawdzonych produktów. Jeśli chodzi o wysyłkę, to muszę mieć gwarancję, że kosmetyki dotrą do klienta w stanie nienaruszonym. Niestety, na pocztach i w firmach przewozowych, z paczkami dzieją się różne rzeczy, więc osobiście stoję na straży tego, żeby były one zapakowane jak należy!