Chciałam się rozwijać jako pielęgniarka

Praca jaką wykonywałam była moją pasją. Jednak wiązała się z ogromną odpowiedzialnością za drugiego człowieka. Byłam pielęgniarką i starałam się jak najlepiej nieść pomocną dłoń drugiemu człowiekowi. Z natchnieniem ukończyłam studia i mogłam szukać miejsca pracy, który przyniesie ciekawe perspektywy i będę miała szansę się w nim rozwijać.

Miałam już miejsce do specjalizacji 

specjalizacja dla pielęgniarek łódźZ czasem pojawiła się kolejna ścieżka mojej kariery. Okazało się, że w Łodzi otworzono nowe specjalizacje. Każdy kto wiedział na czym się skupić mógł pójść dalej daną ścieżką. Ja jeszcze byłam na etapie odkrywania tego czym chcę się zająć w dłuższej perspektywie. Specjalizacja dla pielęgniarek łódź według mnie była bardzo dobrym pomysłem, ponieważ wiele osób związanych z tym zawodem mogło się rozwijać i pójść o krok dalej. Pomoc drugiemu człowiekowi była ważnym zadaniem. Jednak aby pełnić je należycie trzeba było dysponować pewną dawką wiedzy. Miejsca, które decydowały się na utworzenie specjalizacji dla pielęgniarek musiały mieć odpowiednią kadrę jeżeli chodzi o wykładowców. Doświadczony dydaktyk, który dobrze przekazuje swoją wiedzę jest cennym źródłem do dalszego rozwoju. Taka osoba potrafi zmotywować i pobudzić do działania innych. Często w takim zawodzie potrzebna jest dawka charyzmy, która kształtuje daną osobowość i nadaje jej charakterystycznych cech. Wtedy o wiele łatwiej kogoś czegoś nauczyć. Ja jako pielęgniarka miałam w planach zrobienie sobie specjalizacji na terenie Łodzi.

Tam wiele moim znajomych uczęszczało właśnie w tym celu i miało same pozytywne opinie. Uważałam, że warto stawiać na takie rozwiązania, które okazują się być pewnymi. Specjalizacja była dla mnie szansą na zdobycie większej wiedzy i umiejętności praktycznych w dziedzinie, która będzie dla mnie tą wiodącą.