Doskonała odżywka przed treningiem

 

Każda osoba, która zaczyna swoją przygodę z ćwiczeniami, powinna wcześniej zapoznać się nie tylko z rodzajami poszczególnych ćwiczeń, ale również sposobami które poprawią wydolność, kiedy będziemy je wykonywać. Ja o tym na początku nie wiedziałam, przez co naprawdę wiele straciłam.

Najlepsza przedtreningówka dla sportowców

trec nitrobolonPewnego dnia po przebudzeniu powiedziałam sobie „dosyć” i postanowiłam przestać w końcu użalać się nad swoim ciałem, a zrobić dlań coś pożytecznego i zapisać się na siłownię. Moim podstawowym błędem był zupełny brak rozeznania w świecie treningów, przez co popełniłam całe mnóstwo błędów. Ćwiczenia na siłowni, niezależnie czy dotyczyły cardio, czy może były to ćwiczenia siłowe, sprawiały, że przez resztę dnia nie miałam na nic siły. Już w połowie treningu opadałam z wycieńczenia, a w dodatku na drugi dzień wszystko mnie bolało, a moja waga dalej stała w miejscu, a nawet rosła!. To sprawiło, że na jakiś czas opuściłam siłownię i postanowiłam nieco zagłębić się w ten cały świat fitnessu. Wówczas dowiedziałam się o różnorodnych odżywkach, białkach i przedtreningówkach dla sportowców. Postanowiłam zaufać pozytywnym opiniom internautów i zakupiłam trec nitrobolon zawierający kreatynę, która poprawia wydolność podczas ćwiczeń zwłaszcza, kiedy te są bardzo intensywne. Na efekty nie musiałam czekać długo. Po krótkim czasie zauważyłam, że potrafię na siłowni dać z siebie znacznie więcej, aniżeli kiedykolwiek. Produkt dał mi pozytywną motywację i energię na cały okres wysiłku. W dodatku jego przepyszny smak sprawił, że w zasadzie nie mogłam się doczekać kolejnego dnia na siłowni.

Zauważyłam także, że dzięki możliwości wykonywania wzmożonych ćwiczeń, zaczęłam chudnąć, ale z jakiegoś powodu moja waga stała w miejscu, czy nawet czasami wzrastała. Jednakże okazało się, że po prostu w miejscu tłuszczu zaczęły pojawiać się mięśnie, co jeszcze bardziej zmotywowało mnie do pracy nad sobą.