Imprezy i dj-e z Poznania

Lubicie imprezować? Ja bardzo. Co weekend chodzę do klubów nocnych i tam bawię się przy najlepszej muzyce do białego rana! Uwielbiam każdy rodzaj muzyki, jestem w stanie się dopasować do każdego stylu, ale to też zależy od tego, jaki DJ rozkręca daną imprezę. Ostatnio zastanawiałam się nad nimi. Który z nich jest najlepszy?

Muzyka klubowa puszczana przez DJ

najlepszy DJ z PoznaniaJak już mówiłam, uwielbiam chodzić na dyskoteki. Muzyka muzyce nierówna i dj dj-owi również nie. Myślałam o tym, czy są tu tacy dj-e który są moimi ulubionymi. Poznałam kilku i myślę, że każdy z nich jest w stanie rozkręcić każdą dyskotekę, ale najlepszy DJ z Poznania gra w samym centrum tego miasta. Wejście na dyskotekę wcale nie jest tanie, ale mimo to opłaca się. Jeśli jestem po wypłacie, to udaję się do najdroższego klubu nocnego, aby uczestniczyć w tej imprezie i posłuchać fantastycznej muzyki puszczanej przez rewelacyjnego dj-a. Uwielbiam muzykę trance, a on jest właśnie jej wielkim fanem. Sam nawet stworzył kilka kawałków. Dj i kompozytor w jednym – to jest właśnie to. Musze przyznać, że ten mężczyzna ma ogromny talent do tego, co robi i sądzę że zrobiłby ogromna karierę nie tylko w Polsce, ale i również za granicą grając na popularnych eventach u boku najlepszych światowych dj-ów. Powinien ten dj również sam nagrać jakąś płytę. Sama bym ją chętnie zakupiła, puszczałabym sobie jego muzykę podczas jazdy samochodem.

W Poznaniu nie brakuje klubów nocnych oraz dj-ów. Istnieje duża konkurencja wśród nich, ja wiem jedno – każdy z nich ma swój styl. Mimo wszystko najbardziej lubię dj-a z centrum Poznania, który idealnie nadaje się na twórcę muzyki trance. Jestem jego ogromna fanką i staram się zawsze świetnie bawić, kiedy on gra. Niestety jest już zajęty, bo chętnie bym go poznała bliżej.