Innowacyjne systemy przeładunkowe

W dzisiejszych czasach każde przedsiębiorstwo handlowe, które posiada także halę magazynową usytuowaną obok hali sprzedażowej, zaopatruje się w specjalny system przeładunkowy, który umożliwia wykonywanie prac polegających między innymi na rozładunku pojazdów ciężarowych, jak również odpowiednie przetransportowanie palet z towarem.

Wysokiej jakości systemy do przeładunku

systemy przeładunkoweKierowcy przybywający na miejsce załadunku, którzy przywożą do przedsiębiorstwa handlowego zaopatrzenie w różnego rodzaju towary oraz produkty, nierzadko muszą oczekiwać na rozładunek od kilku do kilkunastu godzin, co ma miejsce zwłaszcza w większych przedsiębiorstwach handlowych. Takiego rodzaju przedsiębiorstwa celem redukcji kolejek samochodów ciężarowych pod firmą, zaopatrują się w nowoczesne systemy przeładunkowe, dzięki którym możliwe jest bezpośrednie rozładowanie towaru z pojazdu ciężarowego, przy użyciu wózka elektrycznego do transportu palet. Towar na paletach z części załadunkowej pojazdu, zostaje z użyciem wózka elektrycznego lub wózka widłowego, przetransportowany do hali magazynowej praktycznie bezpośrednio. Dzięki temu czas rozładunku zdecydowanie skraca się, jak również czas oczekiwania kierowców na rozładunek także staje się krótszy, ze względu na to, że sam rozładunek nie trwa dłużej niż 15 minut. Warto zapoznać się z możliwościami zastosowania systemów tego rodzaju w każdej hali magazynowej.

W wielu przedsiębiorstwach handlowych, systemy przeładunkowe funkcjonują już od wielu lat. Zapewniają one szybki proces rozładunku, jak również szybką obsługę naszego dostawcy, pod względem dopełnienia formalności w postaci listów przewozowych. Dokumenty zostają podpisane podczas procesu rozładunku, co znacznie skraca czas samej dostawy towaru do magazynu.