Jaki kinkiet będzie wyglądał efektownie?

Osłony lamp są ważnym elementem dekoracyjnym każdego wnętrza. Wybierając oświetlenie boczne, warto zwrócić uwagę na dwa istotne aspekty: by dawały przyjemne i jasne światło, a także, by pasowały stylem do aranżacji całego pomieszczenia. Te zalety z łatwością połączy w sobie dobrze dobrany kinkiet.

Praktyczny i stylowy kinkiet zdobiony

 kinkiet art decoJeśli jesteśmy zwolennikami licznych zdobień w elementach dekoracyjnych mieszkania, to za pewnością docenimy kunszt rzemieślniczy twórców osłon dla oświetlenia. Klosze do lamp bywają często finezyjne, oryginalne i unikatowe. Wybierając stylowy egzemplarz możemy liczyć na to, że pokój nabierze zupełnie nowego klimatu! Jeśli chodzi o oświetlenie boczne, wykorzystywane często w sypialniach czy salonach, to najbardziej eleganckim funkcjonalnym rozwiązaniem będzie kinkiet art deco, który zapewni jednocześnie wytworny wygląd wnętrzu. Wykonany jest z trwałego szklanego klosza, który łatwo zdemontować i doczyścić. Wyposażony jest w metaliczną linkę do swobodnego zapalania i gaszenia obiektu ręcznie, choć może być również połączony z włącznikiem. Oprócz praktycznego charakteru, będzie też miłym dla oka elementem na ścianie i doda jej tyle uroku, ile piękny obraz. Zainteresuje zarówno miłośników sztuki, jak i osoby, które nie mają pomysłu na eleganckie zagospodarowanie przestrzeni ściennej. Stanowi doskonałą alternatywę dla wielkich i niepraktycznych żyrandoli czy stojących lamp, zajmujących niekiedy ogromną przestrzeń w pokoju.

Kompaktowe wymiary kinkietu zaoszczędzą wnętrzu sporą ilość miejsca, którą będziemy mogli wykorzystać np. na wstawienie rzeźby w podobnym do lampy stylu. Produkt posiada wydajną opcję LED oraz kilka poziomów jasności, by dopasować się do pory dnia, a także indywidualnych preferencji użytkownika. Wyjątkowo trwały materiał zapewni efektowny wygląd przedmiotu przez wiele lat.