Jakie materace proponuje nam Hevea?

 

Poszukując materaca do pokoju dziecięcego możemy skorzystać z produktów proponowanych nam przez różnych producentów. Jednym z nich jest firma Hevea, która już od wielu lat zajmuje się produkcją materaców dedykowanych dzieciom, ale również i takich, które możemy zaproponować osobie dorosłej. Są to oczywiście różne materace, bazujące na podobnych rozwiązaniach.

Różne rodzaje materaców dziecięcych od Hevea

materace dziecięce heveaJak zostało już wspomniane, jeśli chodzi o materace dziecięce Hevea proponuje nam różne rozwiązania, dzięki czemu będziemy mogli bez większego problemu znaleźć materac idealny do potrzeb naszego dziecka. Po pierwsze, w ofercie firmy znajdują się materace lateksowe, których struktura może być wzbogacana o dodatkowe maty, np. matę kokosową, dzięki czemu są to materace doskonale sprawdzające się w przypadku niemowląt, które pierwsze miesiące życia – dla korzystnego rozwoju anatomicznego – powinny przesypiać na powierzchni twardej, a później na powierzchni umiarkowanie twardej. Hevea wychodzi w tym przypadku naprzeciw potrzebom maluchów i rodziców i proponuje materac dwustronny, który w odpowiednim momencie należy obrócić i wykorzystać jego drugą stronę. W swojej ofercie Hevea proponuje także materace piankowe i materace sprężynowe, a każde z nich rozróżniane są na poszczególne podtypy związane ze strukturą wewnętrzną samego materaca i jego wykonaniem. Dzięki temu znajdziemy materace o różnej twardości.

Bez względu na to, na jaki typ materaca (czy lateksowy, czy piankowy, czy też sprężynowy) ostatecznie się zdecydujemy, zawsze będzie on rozróżniony na materac przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci, materac dla dzieci powyżej drugiego roku życia, a także materace dla młodzieży i w końcu również materace dla osób dorosłych.