Luksusowy nocleg dla całej rodziny

Często wyjeżdżałem w delegację i moja żona zostawała sama z dziećmi. Taki miałem charakter pracy i musiałem się z tym pogodzić. Zarabiałem duże pieniądze, dzięki temu mojej rodzinie byłem w stanie zapewnić właściwie wszystkie wygody. Moja żona Paulina to doceniała.

Pobyt w luksusowym pensjonacie w Kudowie

kudowa - noclegi luksusoweW lipcu dostałem nowe zlecenie i musiałem wyjechać na tydzień do Kudowy. Szef powiedział, że mogę zarezerwować nocleg w dowolnym miejscu. Dzięki temu wiedziałem już, że zabiorę swoją rodzinę. Szef zwracał koszty i nie miał nic przeciwko, ażebym pojechał w delegację z żoną i dzieciakami. Cieszyłem się niezmiernie, że była to właśnie Kudowa – noclegi luksusowe były możliwe do zarezerwowania i tylko takich zacząłem szukać. Z poszukiwań wyeliminowałem hotele, ponieważ zależało mi na jakimś ustronnym miejscu blisko natury. Zdecydowałem się zarezerwować nocleg dla swojej rodziny w pensjonacie, który wydał mi się luksusowy. Ceny pokoi były tam w dość wysokiej cenie, ale zdecydowanie było warto. Mogłem wynająć dwa pokoje ze sobą połączone. Jeden dla mnie i żony, a drugi dla dzieciaków. Ta opcja zdecydowanie mi odpowiadała. W pokoju, który miał być dla mnie i żony było luksusowo. Dostęp był do telewizji satelitarnej oraz darmowego internetu. Pokój był nowocześnie umeblowany i znajdowało się w nim łóżko wodne. Największe wrażenie jednak zrobiła na mnie łazienka, bo była w niej wanna z jacuzzi. W tak luksusowym pokoju to jeszcze nigdy nie mieszkałem i byłem zachwycony.

Pobyt w Kudowie był bardzo udany. Moja rodzina była wręcz zachwycona. Żonie podobały się te wszystkie luksusy i stwierdziła, że chyba będzie ze mną jeździła w każdą delegację. Mi to by pasowało, ale musiał przecież ktoś zajmować się dzieciakami jak byłem poza domem.