Markowy grill gazowy dla ojca

 

Mój ojciec pewnego dnia oznajmił mi, że wyprowadza się na wieś. Za kilka miesięcy szedł na emeryturę i nie zamierzał spędzić jej w bloku w centrum miasta. Ja go dokładnie rozumiałem, bo ojciec wychowywał się na wsi i często powtarzał, że tam wróci na stare lata.

Prezent dla ojca w postaci gazowego grilla

grille gazowe campingazSzybko zleciał czas i zanim się obejrzał, to ojciec był na emeryturze. Kupił dom w swojej rodzinnej wsi i miał do dyspozycji ogromny ogród. Wiedziałem, że będzie chciał grillować, gdyż było to jego ulubione zajęcie a jeszcze nie zdążył kupić grilla. Planowałem kupić ojcu prezent z okazji przejścia na emeryturę i grill był idealnym wyborem. Ojciec jakiś czas temu wspomniał, że chce grilla gazowego, który w jego ocenie był wygodny i prosty w obsłudze, dlatego takie urządzenie zdecydowałem się mu kupić. Mój kumpel pracował w sklepie z grillami i dlatego postanowiłem bezpośrednio do niego pójść na te zakupy. Marcin na grillach znał się najlepiej i wiedziałem, że doradzi mi odpowiednie urządzenie. Według niego najlepsze były grille gazowe Campingaz i zalecił mi, żebym kupił ojcu urządzenie tej konkretnej marki. Kosztowało niemało, ale dawało gwarancję na długie lata. W końcu przejście na emeryturę, to była poważna sprawa, więc prezent też musiał taki być. Miałem gotówkę i zdecydowałem się ją wydać na tego grilla. Marcin oferował mi raty zero procent, ale nie chciałem się bawić w spłacanie zwłaszcza, że mogłem pozwolić sobie na kupno grilla gazowego za gotówkę.

Kiedy ojcu przywiozłem grilla, to był tak podekscytowany, że od razu wysłał matkę do sklepu po kiełbasę. Grilla od razu zdecydował się sprawdzić, bo przecież to było ważne. Ojcu nie przeszkadzała niesprzyjająca pogoda. Widziałem, że był zachwycony i to mi się spodobało.