Mieszkałam w wygodnym pokoju

W nowej firmie odpowiadałam za kontrakty z klientami biznesowymi i szef często wysyłał mnie w delegacje. Trwały one zazwyczaj dwa dni nie dłużej. Wynajmowałam hotel na jedną noc a spotkania z klientami organizowałam w kawiarni przy smacznej kawie.

Wynajęty pokój na czas delegacji

wygodne pokoje w kudowie zdrójOstatnio dostałam zlecenie wyjazdu do Kudowy Zdrój. Szef miał tam na oku kilku biznesmenów, z którymi miałam negocjować warunki współpracy. W Kudowie miałam zostać na tydzień i stwierdziłam, że taniej będzie wynająć jakiś pokój. Szef zaakceptował moją decyzję a ja od razu zaczęłam przeglądać wygodne pokoje w kudowie zdrój w internecie. Tego samego dnia dokonałam rezerwacji a nazajutrz z samego rana wyjechałam w trasę. Te kontrakty dla naszej firmy miały kluczowe znaczenie i były ważne. Musiałam się postarać, żeby wszystko udało się załatwić. Kiedy dotarłam na miejsce to od razu udałam się do swojego pokoju. Był przestronny a łóżko należało do najwygodniejszych. Wzięłam prysznic i udałam się do restauracji na spotkanie z pierwszym kontrahentem. Było ono udane o czym od razu poinformowałam szefa. Wieczorem nie miałam ochoty nigdzie wychodzić, ponieważ wolałam czas spędzić w swoim pokoju, który bardzo mi się podobał. Miałam dostęp do telewizji satelitarnej i spory balkon, na którym zjadłam sobie kolację. W takim pokoju mogłabym mieszkać cały czas. Był o wiele wygodniejszy od mojego mieszkania. Po tygodniu tak się przyzwyczaiłam do tego miejsca, że ciężko było mi wracać do swojego domu.

Zrobiłam wszystko, żeby utrzymać tych kontrahentów i szef pytał jaką nagrodę do pensji chciałabym dostać. Poprosiłam go o urlop i opłacenie pokoju w Kudowie Zdrój, gdzie chciałam spędzić czas wolny. Tak bardzo mi się tam podobało, że musiałam wrócić do tego miejsca.