Modna i funkcjonalna sypialnia

W tym roku przeprowadziłam się wraz z mężem do naszego domu. Przeprowadzka z wynajmowanego mieszkania do tzw. własnych „czterech kątów” była moim ogromnym marzeniem. Zaczynając budowę nie chcieliśmy korzystać z usług projektanta wnętrz, ale ostatecznie zdecydowaliśmy się zatrudnić kogoś to zaprojektowania sypialni. Był to strzał w dziesiątkę.

Profesjonalnie zaprojektowana sypialnia to najładniejsze pomieszczenie w domu

projektowanie sypialni krakówMyśleliśmy, że urządzenie domu jest łatwe. Okazało się jednak, że aby pomieszczenia były funkcjonalne potrzeba kogoś z doświadczeniem, kto wie jak rozplanować każdy pokój tak by każde pomieszczenie było ładne, ale i korzystanie z niego było przyjemnością. Pokój, w którym znajduje się nasza sypialnia nie jest duży, a układ ścian jest dość niestandardowy i tylko dzięki pomocy projektanta wnętrz jest to przepiękne pomieszczenie, które zdecydowanie wyróżnia się wśród innych pokoi w domu. Jeżeli chodzi o projektowanie sypialni kraków ma do zaoferowania naprawdę wspaniałych projektantów. My wybraliśmy młodą projektantkę wnętrz, której profesjonalizm, pomysłowość i ogromna wyobraźnia zrobiła na mnie naprawdę duże wrażenie. Mimo, że nasza sypialnia jest mała, to została zaprojektowana w taki sposób, że sprawia wrażenie przestronnej. Co więcej, udało się w niej zmieścić duże i bardzo wygodne, drewniane łóżko.

Nasza sypialnia wygląda świetnie – jest modna, ale i przytulna. Muszę przyznać, że korzystanie z usług projektantów ma tak naprawdę same plusy i od teraz zawsze polecam moim znajomym i rodzinie by do takich spraw zatrudniać specjalistów. Dzięki temu, że skorzystaliśmy z projektowania sypialni możemy teraz cieszyć się niezwykle funkcjonalnym pomieszczeniem. Jednocześnie pod względem estetycznym to majstersztyk.