Nowoczesne narzuty na łóżko

 

Królewskie łoża wymagały królewskiej oprawy. Dlatego sypialnie naszych rodziców zdobiły ciężkie, wielowarstwowe kapy, które wymagały oddawania ich do pralni. Na szczęście nowoczesne narzuty na łóżko są znacznie wygodniejsze w użytkowaniu.

Lekkość nowoczesnej narzuty

nowoczesna narzuta na łóżkoAranżując sypialnię z łóżkiem w królewskim rozmiarze nie można zapomnieć o odpowiedniej oprawie łóżka. Kołdra o odpowiedniej grubości, pościel we wzory oraz mnóstwo puchowych poduch zapewnią wypoczynek godny Marii Antoniny. Nie można też zapomnieć o tym, że przez cały dzień to łóżko będzie stało i również musi wyglądać tak, aby chciało się na nim położyć. Najlepszym sposobem na modny wystrój sypialni jest nowoczesna narzuta na łóżko pozwalająca ukryć pod nią pościel. Musi więc być z przewiewnego materiału, który pozwoli na swobodną cyrkulację powietrza oraz schnięcie pościeli, która przez całą noc wchłaniała pot. Ponadto sama waga narzuty musi być na tyle niska, aby bez problemu podnieść ją do góry i nakryć nią pościelone łóżko. Nowoczesne narzuty w dotyku przypominają lekkie i miłe w dotyku piankowe sukienki. Dzięki temu bardzo ładnie wyglądają na łóżku, nie tworzą się na nich zagniecenia oraz nie widać fałd w razie niedokładnego rozprostowania kołdry, gdy ścielimy legowisko w pośpiechu. Dodatkowo zdobione pikowaniami nadają sypialni przytulnego, ale eleganckiego charakteru. Natomiast niewielka waga narzuty pozwala na włożenie jej do zwykłej domowej pralki i odświeżenie bez potrzeby szukania pralni, która przyjmie ciężką i wielką płachtę.

Szczególnie ciekawą propozycją są najmodniejsze w ostatnim czasie nowoczesne narzuty w stylu boho. Ich pikowana powierzchnia w połączeniu z delikatnymi kolorami ziemi oraz uroczymi pomponami przypadną do gustu i serca każdej posiadaczce neutralnej kolorystycznie sypialni.