Poduszka dla psa na europaletę

Zbliżały się szybkimi krokami urodziny moich zwierzaków, a ja nie miałam na samym początku żadnego pomysłu odnośnie najlepszego prezentu dla moich pupili. Bardzo długo się na tym zastanawiałam. Około tygodnia przed urodzinami przyszedł mi do głowy bardzo fajne pomysł na prezenty dla wszystkich moich zwierzaków.

Jaką poduszką dla psa na europalety wybrać?

poduszki dla psów na europaletyGeneralnie mam aż pięć psów, wszystkie one obchodzą urodziny w tym samym dni. Chociaż wygląda to dość niewiarygodnie, wszystko spowodowane jest tylko i wyłącznie tym, że moje wszystkie psiaki – cała piątka – pochodzą z jednego miotu. Mam to bardzo dużo plusów, ale także trochę trudności. Największe kłopoty sprawił nam okres młodzieńczy naszych psów, który przypadł na czas od około sześciu miesięcy do mniej więcej trzech lat. Moje psy dorastały dosyć wolno, ponieważ są bardzo duże. Teraz będą obchodzić wspólnie swojej czwarte urodziny. Generalnie wpadłam na najlepszy możliwy pomysł, jaki były poduszki dla psów na europalety. Akurat skończyliśmy wielki remont w ogrodzie, w którym został wybudowany między innymi pokaźnych rozmiarów taras, na którym wystawiliśmy fajne meble ogrodowe. Zdecydowaliśmy się na poduszki w formie pontonów dla psów na europalety, bo takie pasowały nam do wystroju na tarasie. Dodatkowo zostały nam bardzo dobre palety po kostce brukowej, która została używa w trakcie remontu naszego ogrodu i tarasu. Palety były bardzo dobre i nowe wystarczyło je pomalować na ciemny kolor. Poduszki dla psów zamówiliśmy w kolorze beżowym.

Dobraliśmy bardzo dobry materiał na poduszki, który dedykowany był przede wszystkim na takie tarasowe legowiska zewnętrze. Był on plamoodporny oraz nieprzemakalny, co stanowiło bardzo dobrą informację. Dodatkowo udało nam się dorobić do poduszek wyższe boki.