Pomieszczenie z mobilnymi ścianami

Ze względu na rozwój technologii i naszej wiedzy związanej z efektywnym wykorzystywaniem przestrzeni, na rynku związanym z aranżacją i projektowaniem wnętrz stale pojawiają się nowe rozwiązania. Jednym z ciekawszych rozwiązań, które coraz częściej pojawiają się w naszych wnętrzach, w szczególności w dużych pomieszczeniach są mobilne ściany.

Mobilne ściany ze szkła

ściany mobilne szklane wrocławŚciany, które możemy swobodnie rozsuwać lub rozkładać, zgodnie z naszymi potrzebami, mogą być wykonane z różnych materiałów. Dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się ściany tego typu wykonywane ze szkła, które pozwalają podzielić pomieszczenie, zachowując jednocześnie wrażenie jego przestronności. Mobilne szklane ściany wykorzystywane są w różnego typu restauracjach i kawiarniach, które nie chcą trwale dzielić swojej sali na dwa mniejsze pomieszczenia, a jednocześnie chcą mieć możliwość równoległego zorganizowania dwóch różnych wydarzeń w tej samej przestrzeni. Szklane ściany, w odróżnieniu od mobilnych ścian wykonywanych z drewna, zapewniają nam pełną przezroczystość, dzięki czemu nie musimy martwić się, gdy okna znajdują się tylko w jednej części sali i jej przedzielenie pozbawiłoby światła dziennego drugą połowę pomieszczenia. Tego typu ściany wykonywane są w wielu firmach w Polsce. Kiedy interesują nas ściany mobilne szklane Wrocław zaproponuje nam pełną listę specjalistów, którzy doskonale sprawdzą się w realizacji zamówienia.

Ściany szklane mogą być w zrealizowane nie tylko jako całkowicie przezroczyste tafle szkła, które dają doskonały widok na wszystko, co znajduje się po ich drugiej stronie. Mogą być one również zabarwiane różnymi kolorami lub wykonywane jako zmatowione szkło. Dzięki temu twórcy szklanych ścian mobilnych mogą zaspokajać różne potrzeby zgłaszane przez swoich klientów.