Tania hala magazynowa

 

Dość spory rozwój przemysłu sprawił, że cały czas potrzebna jest coraz większa przestrzeń magazynowa. Budowanie magazynów w starej technologi, z pustaków i betonu, jest bardzo kosztowne i czasochłonne. Dużo lepszym jest pomysłem jest skorzystanie z nowoczesnych technologii budowlanych, taki jak na przykład budowa z płyt warstwowych

Hala magazynowa z płyt warstwowych

hale magazynowe z płyty warstwowejNajwiększą zaletą tego typu budynków jest to, że ich budowa nie wymaga dużej ilości czasu, ani środków finansowych. Płyta warstwowa, jak sama nazwa wskazuje, zbudowana jest z trzech warstw. Dwie zewnętrzne warstwy wykonane są z blachy ocynkowanej, dzięki temu są bardzo odporne na uszkodzenia mechaniczne, a także na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych. Wewnętrzna warstwa, to warstwa izolacyjna, zapewniająca ochronę przez zimnem. Płyty warstwowe są dość lekkie, dzięki temu cały budynek, pomimo dużej kubatury, nie jest tak ciężki, jak budynki o tej samej kubaturze wykonane z pustaków, dzięki temu nie potrzebujemy aż tak mocnego fundamentu. Wystarczy tak zwany fundament płytki, czy fundament do czterech metrów głębokości. Zewnętrze warstwy płyt warstwowych dostępne są w różnych kolorach, dzięki temu możemy uzyskać ciekawy wygląd elewacji, bez wykonywania dodatkowego malowania. Hale magazynowe z płyty warstwowej budowane są w dużo krótszym czasie, niż wtedy, gdy używamy do budowy tradycyjnych surowców i metod budowlanych. Budowanie z płyt warstwowych jest budownictwem przyszłości.

Całoroczną hale z takich płyt, o wymiarach osiem, na dwadzieścia, na trzy metry, możemy kupić już za około siedemnaście tysięcy złotych. Hala zostanie nam dowieziona na wskazany przez nas adres w częściach, gdzie zostanie złożona w całość, na wcześniej wykonanym fundamencie. Całą budowę można ukończyć w kilka dni.