W napoje zaopatrywałem się u dobrego producenta

 

Byłem właścicielem małego marketu, który jakiś czas temu powstał u nas na wsi. Poprzedni właściciel mi odsprzedał ten sklep, bo sobie nie radził. Nie dziwiło mnie to, ponieważ posiadał bardzo drogie produkty, których ludzie nie chcieli od niego kupować.

Dobrej jakości napoje owocowe w markecie

polski producent napojów owocowychZnałem doskonale wszystkich mieszkańców i wiedziałem jak sprostać ich oczekiwaniom. Przede wszystkim zainteresował mnie polski producent napojów owocowych, z którym chciałem podjąć współpracę. Oferował on soki bardzo dobrej jakości a ceny miał przystępne dla każdego. Pojechałem do niego zaraz po tym, jak załatwiłem resztę asortymentu. Producent zgodził się osobiście ze mną porozmawiać na temat współpracy. Mimo dobrej ceny planowałem jeszcze negocjować i stąd koniecznie chciałem się spotkać bezpośrednio z osobą decyzyjną. Producent soków owocowych po wysłuchaniu moich argumentów stwierdził, że będzie mi sprzedawał soki w niższej cenie i od razu zamówiłem od niego tysiąc kartonów. Soki były produktem, który szybko się sprzedawał w naszej wsi i wszyscy go kupowali. Kiedy już otworzyłem market z nowym asortymentem to ludzie z ciekawości się u mnie pojawili. Nadal obawiali się wysokich cen, ale sprawdzili po ile wszystko sprzedawałem to byli zachwyceni i robili zakupy codziennie. Zgodnie z moim założeniem soki owocowe od tego sprawdzonego producenta sprzedawały się świetnie. W końcu były dobrej jakości co każdy bardzo szybko docenił. Market zaczął przynosić spore zyski i byłem zadowolony.

Od razu wiedziałem jakie towary sprzedawać, żeby klienci chcieli robić zakupy w markecie. Znałem tych ludzi i dlatego udało mi się postawić na nogi ten market. Poprzedni właściciel wyjechał do Poznania, gdzie otworzył inny sklep i radził sobie tam nieźle.