Wakacje tylko na Mazurach

Moja rodzina zawsze była ze sobą blisko. Codziennie jadaliśmy wspólnie obiady przy stole, śniadań akurat rzadko, bo każdy o różnych porach wychodził. Jednak bardzo dużo byliśmy ze sobą, na przykład cała niedziela była zawsze dniem dla rodziny. Ferie i wakacje również spędzamy razem.

Przyjemne wakacje z dziećmi

wakacyjny wypoczynek z dziećmi na MazurachW te wakacje postanowiliśmy wyjechać w jakieś inne miejsce niż zawsze. Uznaliśmy, że wakacyjny wypoczynek z dziećmi na Mazurach będzie najlepszą formą aktywności. Na Mazurach czekało na nas mnóstwo atrakcji i każdy mógł znaleźć coś, co by go interesowało. Dzieci oczywiście szykowały się na jakiś kurs żeglarstwa. Postanowiłam spróbować z nimi wziąć udział w tych zajęciach. Mąż się tylko przyglądał, nie był taki odważny. Dużo spacerowaliśmy i nawet pewnie bym schudła na tym wyjeździe, gdyby nie wspaniałe jedzenie podawane u nas w hotelu. Nawet dzieci nakładały sobie pełne talerze w bufecie szwedzkim, bo i pizza była do wyboru. Pokoje były bardzo czyste i zadbane, łazienki tak samo. Nie było się do czego przyczepić. Spaliśmy z dziećmi w apartamencie, tak więc mieliśmy trochę prywatności w pokoju zamykanym na kluczyk. Dzieci spały na kanapie. Cały hotel był bardzo przestronny, przyjeżdżali tutaj ludzie z różnych krajów nawet, bo słyszałam różne języki. Mazury przyciągną każdego, to wyjątkowe miejsce, które warto chociaż raz w życiu odwiedzić. Moje dzieci miały wielką frajdę z tego wyjazdu, tak samo jak i ja z mężem.

Przyznam, że aż nie chciało się odjeżdżać z tych pięknych Mazur. Nic nie musiałam robić, na jedzeni wystarczyło zejść piętro niżej do restauracji. Żadnych obowiązków, czysty relaks. Poza tym w końcu miałam okazję popływać, bo był duży basen. Uwielbiałam pływanie, ale jakoś do tej pory nie wchodziłam do wody.