Wizyta u najlepszego dermatologa

Ślub planowałam w sierpniu przyszłego roku. Co prawda była już końcówka roku i na dobrą sprawę nie zostało mi aż tak dużo czasu. Musiałam o siebie zadbać. Zamierzałam nieco schudnąć i pozbyć się trądziku, który towarzyszył mi od wielu lat. Chciałam się go w końcu pozbyć na dobre.

Skutecznie wyleczony trądzik w poradni dermatologicznej

dermatolog w ToruniuZnałam już wszystkich dermatologów, którzy przyjmowali na fundusz zdrowia i szukałam jednak innego specjalisty. Koleżanka z pracy poleciła mi prywatną poradnię dermatologiczną, twierdząc, że przyjmował tam najlepszy dermatolog w Toruniu i zdecydowałam się tam iść. Zarejestrowałam się na wizytę w piątek w godzinach wieczornych. Termin ten najbardziej mi odpowiadał, bo nie musiałam specjalnie zwalniać się z pracy. Miałam ogromną nadzieję, że ten dermatolog mi skutecznie pomoże, bo chciałam w dniu ślubu mieć piękną i gładką skórę. W piątek pojechałam do tej poradni nieco pobudzona, bo koleżanka powiedziała, że dermatolog na pewno mnie wyleczy z trądziku. Kiedy weszłam do gabinetu to nawet nie musiałam mówić z jakim problemem się zgłaszam. Dermatolog uważnie przyjrzał się mojej twarzy. Pytał jakie leki dotychczas stosowałam. Zdziwił się, że nikt nie zapisał mi tabletek i wyjaśnił, że z tego typu trądzikiem trzeba się rozprawić w inny sposób niż stosowanie kremów, które działały krótko. Zapisał mi jakieś antybiotyki i kazał brać tabletkę dwa razy dziennie. Zapewnił mnie, że po trzech miesiącach trądzik całkowicie zniknie.

To co powiedział mi dermatolog podczas wizyty okazało się prawdą. Po zakończeniu leczenia miałam piękną cerę a trądzik już nigdy więcej się nie pojawił na mojej twarzy. Dzięki temu w dniu ślubu wyglądałam pięknie i nabrałam większej pewności siebie a wcześniej mi tego brakowało.