Wspaniały weekend w hotelu w Gdańsku

Bardzo lubię polskie morze. Często odwiedzałam nadmorskie rejony z rodzicami i rodzeństwem kiedy byłam dzieckiem. Później nie byłam nad polskim morzem przez bardzo długi czas. Aczkolwiek ostatnio udało mi się wybrać ze swoim chłopakiem do Gdańska i spędzić miły czas w fajnym hotelu. Udało nam się też dużo pospacerować i pozwiedzać.

Hotel przy plaży był wyjątkowo fajny

fajne hotele gdańskTo mój chłopak zaproponował byśmy wybrali się na weekend do Gdańska, ale to mnie zostało przydzielenie znalezienie dla nas noclegu. Bardzo zależało mi na tym by znaleźć hotel z darmowymi śniadaniami i restauracją hotelową. Jeżeli chodzi o fajne hotele Gdańsk ma naprawdę sporo do zaoferowania. Hoteli w tym mieście jest ogrom ale mnie udało się znaleźć pokoj z łóżkiem małżeńskim w dobrej cenie i to blisko morza. Bardzo to ucieszyło mojego chłopaka, który codziennie rano mógł uprawiać jogging dosłownie przy morzu. Sam hotel oprócz świetnej lokalizacji oferował również niezwykle dobre jedzenie oraz bardzo pomocną recepcję. Na każde nasze pytanie recepcjonistka odpowiadała z uśmiechem, a do tego była też bardzo profesjonalna. Pokój, który dla nas zarezerwowałam miał widok na plażę, przez co codziennie rano i wieczorem mogliśmy podziwiać naprawdę piękne widoki, wschodzącego i zachodzącego słońca. Hotel za pokoje o wysokim standardzie nie pobierał wygórowanych opłat, co zdecydowanie było jedną z jego naprawdę wielu zalet.

Weekend w Gdańsku był naprawdę udany. Mimo, że dużo zwiedzaliśmy i spędzaliśmy sporo czasu na mieście świetnie wspominam fajny hotel, który udało mi się znaleźć. Chciałabym żeby wszedzie gdzie jeżdżę była taka miła obsługa i przyjazna atmosfera. No i oczywiście eleganckie pokoje z wygodnym wyposażeniem. Z pewnością wybiorę się jeszcze do Gdańska.