Wymarzony upominek w postaci złotego łańcuszka

 

Moja żona od dawna mówiła mi o tym, co chciałaby dostać pod choinkę. Widziałem, że nie jest to chwilowa zachcianka. Gdy już dostanie to, czego chciała, na pewno nie tylko będzie szczęśliwa, ale dodatkowo prezent ten będzie już służył przez bardzo długi czas.

Prezent – złoty łańcuszek dla żony

łańcuszki złote damskieZacząłem się rozglądać za łańcuszkiem już na początku grudnia. Wiedziałem, że później mogę mieć kłopoty z tym, by dostać wymarzony prezent dla żony, gdy wszyscy zaczną szturmować jubilerów. Oczywiście chciałem znaleźć łańcuszki złote damskie najbardziej zbliżone do opisu, który dostałem od żony. Na szczęście już w pierwszym sklepie z biżuterią udało mi się znaleźć dwa łańcuszki, które w pełni pasowały do opisu. Znałem moją żonę na tyle dobrze, że nie musiałem dopytywać który z nich bardziej jej się spodoba. Postanowiłem postawić na intuicję. Kupiłem i zapakowałem łańcuszek w specjalne pudełeczko, które dostałem jako dodatek. Wszystko wyglądało naprawdę wspaniale. Nie mogłem doczekać się rozpakowywania prezentów. Gdy tylko zobaczyła, co dostała, dosłownie rozpłakała się ze szczęścia. Powiedziała, że jest jeszcze piękniejszy niż to, co sobie wyobrażała. Od razu przymierzyła go i stwierdziła, że faktycznie pasuje do jej twarzy. Musiałem jej to oddać – choć każda biżuteria jej pasowała, w tej wyglądała wyjątkowo dobrze. Byłem bardzo zadowolony z powodu trafionego prezentu. Chciałbym za każdym razem trafiać w jej gust tak dobrze, jak z tym łańcuszkiem. Reszta wieczoru upłynęła w bardzo pozytywnej atmosferze.

Ona też postarała się na prezent dla mnie. Nie spodziewałem się, że dostanę pod choinkę jedynie karteczkę z napisem, bym zszedł do piwnicy. Za kominkiem czekał na mnie komplet felg do samochodu, o których od dawna marzyłem. Te święta były naprawdę udane dla wszystkich w tym roku.