Zamówienie cateringu konferencyjnego

Wcale mnie nie zdziwiło, że prezes zlecał mi coraz więcej obowiązków mimo, iż w firmie byłam stosunkowo krótko zatrudniona. Od razu się wykazałam świetną organizacją czasu pracy i co najważniejsze, potrafiłam zrealizować każde powierzone mi zadanie. Szybko zyskała zaufanie prezesa.

Smaczne jedzenie konferencyjne od firmy cateringowej

smaczny catering konferencyjnyPrezes w każdy poniedziałek o czternastej organizował zebranie, na którym podejmowane były ważne decyzje. Na wczorajsze zebranie i ja zostałam zaproszona, co mnie zaskoczyło, bo nigdy nie brałam w tym udziału. Dowiedziałam się jednak, że ma być zorganizowana konferencja a moim zadaniem miało być zorganizowanie jakiegoś jedzenia. Wiedziałam już, że najlepszy będzie jakiś smaczny catering konferencyjny, który była w stanie przygotować profesjonalna firma, która się takim właśnie cateringiem zajmowała. W okolicy było mnóstwo restauracji, które również oferowały catering z pełną obsługą a takiego rozwiązania potrzebowałam. Konferencja miała odbyć się dla bardzo ważnych kontrahentów, dlatego musiała zadbać o to, żeby jedzenie od firmy cateringowej było nie tylko smaczne, ale też elegancko podane. Przejrzałam kilka ofert z różnych firm cateringowych i zdecydowałam się na współpracę z tą, która była sprawdzona. Wszyscy, którzy zamawiali catering na konferencje od tej firmy byli zadowoleni. Sprawdziłam koszt takiego cateringu dla dwudziestu osób i przedstawiłam go prezesowi. Wszystko rzecz jasna zaakceptował i mogłam zacząć działać.

Podczas przygotowań do konferencji koordynowałam wszystkim i dzięki temu miałam pewność, że mam to pod kontrolą. Firma cateringowa, z której usług skorzystałam stanęła na wysokości zadania i przygotowano wykwintne posiłki, które smakowały wszystkim gościom na konferencji.