Zorganizowanie wyprawy rowerowej dla znajomych

 

Wszyscy moi znajomi byli aktywni i uprawiali dużo sportu. Ja uwielbiałem jeździć rowerem i właściwie przez cały rok to robiłem. Miałem świetną kondycję i znałem wiele tras rowerowych, które były idealne. W zeszłym roku nawet zainwestowałem w nowy, lepszy rower i osprzęt.

Ciekawa i pełna wyzwań wycieczka rowerowa

wyprawy rowerowe - polskaKażdy z moich znajomych miał własny rower, ale na wycieczki rzadko się wybierali. Postanowiłem więc zorganizować wspólny wypad. Najbliższy weekend wszyscy mieliśmy wolny i to był idealny termin. Wiedziałem jak się za wszystko zabrać, bo nie raz organizowałem wyprawy rowerowe – Polska była piękna i wiele oferowała, dlatego wiedziałem, że wyborem trasy zachwycę znajomych. Postanowiłem zorganizować wyprawę do miejsca, w którym żaden z moich znajomych jeszcze nie był. Do tego miejsca prowadził niebieski szlak i trasa była bardzo łatwa. Zarezerwowałem również nocleg w ośrodku, ponieważ wyprawa rowerowa była dość daleka i wiedziałem, że w ciągu jednego dnia nie uda się wszystkiego zrealizować. Ponadto nikt z moich znajomych nie miał tak dobrej kondycji jak ja i wypoczynek był konieczny. Sprawdziłem sobie dokładnie trasę wyprawy rowerowej i cieszyłem się, że była urozmaicona. Prowadziła ona nie tylko przez ścieżki rowerowe, ale również przez las, co miało gwarantować dużo wyzwań. W sobotę była zbiórka o szóstej rano. Sprawdziłem jeszcze czy zabrałem niezbędny sprzęt, który na tak długą wyprawę rowerową był niezbędny. Znajomi pojawili się na czas i ruszyliśmy.

Wyprawa rowerowa była bardzo udana. Musiałem jechać wolniej, bo niektórzy za mną nie nadążali. Wszyscy jednak dotarliśmy do celu i wieczorem zorganizowałem ognisko. Następnego dnia mieliśmy wyruszyć w drogę powrotną i dość szybko poszliśmy spać, żeby się zregenerować.